Распоред полагања матурског испита

Пријава матурских испита: 7. јун 2021. године.

Реализација матурских испита: од 8. до 17. јуна 2021. године.

На основу члана 54. став 4. Закона о средњем образовању и васпитању (Сл. гл. РС бр. 55/13, 101/17 и 27/18 – други закон), директор Текстилно-технолошке и пољопривредне школе „Деспот Ђурађ“ у Смедереву, одређује следеће чланове Испитних комисија за јунски испитни рок за школску 2020/2021. годину за матурске испите:

Јун 2021.

Врста Датум Време Комисија
Српски језик и књижевност 7.6.2021. 8.00 О. Ђерић
Ј. Булајић
Љ. Лазић
Дежурни на писменом 7.6.2021. 8.00 М. Стојковић
С. Филиповић
С. Радојевић
Д. Живанчевић
С. Илић
Ј. Радисављевић
Р. Перовић
С. Павловић


Техничар за заштиту животне средине

Изборни предмет

Предмет Датум Време Комисија
Органска хемија
Општа и неорганска хемија
8.6.2021. 10.00 (А11) О. Спасић
Б. Матић
Љ. Тасић
Загађивање и заштита ваздуха
Прерада и одлагање чврстог отпада
8.6.2021. 10.00 (А12) З. Вишекруна
В. Ђапан
С. Манџуковић
Загађивање и заштита тла
Загађивање и заштита воде
Машине, апарати и операције
8.6.2021. 11.00 (А13) Д. Петровић
С. Трајков
М. Ђурђевић
Математика 8.6.2021. 8.30 (А14) Ј. Тасић
Р. Пантић
Ј. Живковић

Одбрана матурског рада

Дан Датум Време Комисија
Четвртак 10.6.2021. 10.30 (А17) З. Вишекруна, ментор
Љ. Тасић
О. Спасић
Петак 11.6.2021. 10.00 (А17) В. Ђапан, ментор
Б. Матић
С. Манџуковић
Петак 11.6.2021. 11.30 (А18) Д. Петровић, ментор
С. Трајков
М. Ђурђевић


Прехрамбени техничар

Врста Датум Време Комисија
Испит за проверу стручно теоријских знања 10.6.2021. 10.00 Б. Милетић
М. Катарина
Ј. Вукашиновић
Дежурни наставници на тесту: 10.6.2021. 10.00 И. Димитријевић
С. Илић
М. Трајков
Б. Кеџић

Матурски практични рад

Врста Датум Време Комисија
Петак 11.6.2021. 8.00 (Б1)
9.00 (Прех. каб)
Б. Милетић
М. Катарина
С. Стојановић, екстерни члан
Субота 12.6.2021. 8.00 (Б1)
9.00 (Прех. каб)
Б. Милетић
М. Катарина
С. Стојановић, екстерни члан


Пољопривредни техничар

Врста Датум Време Комисија
Испит за проверу стручно теоријских знања 10.6.2021. 10.00 С. Аврамовић
Д. Дракулић
М. Живић
Н. Маричић
Љ. Буховац
Дежурни наставници на тесту: 10.6.2021. 10.00 А. Љубисављевић
Б. Стојковић
М. Андријевић
А. Луковић

Матурски практични рад

Врста Датум Време Комисија
Биљна производња - ПОЛТ А Школска економија
Уторак 8.6.2021. 7.30 Д. Дракулић
А. Славица
Н. Биљана, екстерни члан
Среда 9.6.2021. 7.30 С. Братић
А. Славица
Д. Радић, екстерни члан
Петак 11.6.2021. 7.30 С. Братић
Љ. Буховац
Д. Радић, екстерни члан
Сточарска производња - ПОЛТ Б Школска економија
Уторак 8.6.2021. 7.30 Н. Маричић
М. Живић
З. Недељковић, екстерни члан
Среда 9.6.2021. 7.30 Н. Маричић
М. Живић
З. Недељковић, екстерни члан
Петак 11.6.2021. 7.30 Н. Маричић
М. Живић
З. Недељковић, екстерни члан


Ветеринарски техничар

Врста Датум Време Комисија
Испит за проверу стручно теоријских знања 10.6.2021. 10.00 Д. Стаменковић
Д. Трајковић
С. Ђорђевић
Дежурни наставници на тесту: 10.6.2021. 10.00 С. Диздар
Р. Гинић
Г. Рабреновић
Ч. Марић

Матурски практични рад

Врста Датум Време Комисија
Радни задаци на псима и мачкама Школска економија
Уторак 8.6.2021. 8.00 Г. Трајковић
С. Стојковић
Д. Богданов, екстерни члан
Среда 9.6.2021. 8.00 С. Ђорђевић
С. Стојковић
Д. Богданов, екстерни члан
Радни задаци на свињама и овцама Школска економија
Уторак 8.6.2021. 8.00 Д. Трајковић
Д. Стаменковић
Д. Станојевић, екстерни члан
Среда 9.6.2021. 8.00 Д. Трајковић
Д. Стаменковић
Д. Станојевић, екстерни члан

За више информација посетите остале локације на нашем сајту, или дођите у нашу школу.

Желимо Вам пријатан боравак на нашем сајту,
у нади да ћете пронаћи информације које Вас интересују.